دستگاه بلوک زن جدول زن سنگفرش تمام اتوماتیک دو باکته TG-1100 M


دستگاه بلوک زن جدول زن سنگفرش تمام اتوماتیک دو باکته TG-1100 M

 

دستگاه بلوک زن ثابت تمام اتوماتیک IT-1000 M مجهزترین دستگاه بلوک زن ثابت که قابلیت تولید انواع فراورده های بتنی اعم از بلوک، سنگفرش و جدول بصورت تک لایه(تک رنگ) و دو لایه (دو رنگ) را با بالاترین کیفیت دارد.این دستگاه بلوک زن بهترین پیشنهاد برای یک خط تولید قطعات بتنی است و دستگاه بلوک زن جدول زن و سنگفرش ثابت با خروجی باکیفیت و استاندارد است و تمامی کار به صورت میکانیزه است.

دارای دو باکت همراه جک در باز کن  هر کدام به حجم  1000 لیتر.

ویبراتور: 2 ویبراتور در پایین قالب به قدرت هرکدام 1200 کیلوگرم و 2 الکتور ویبره هر کدام به قدرت 500 کیلوگرم بر روی سنبه   جمعا به قدرت ۲۶ کیلووات عمل پایین بردن ملات درون قالب رابه عهده دارند ویبرههای زیز میز دستگاه بلوک زن اتوماتیک با قدرت بالا کاره تراکم قطعات را انجام می دهند و محصولی از این دستگاه بیرون می آید با توجه با این ویبرها که هم از زیر و هم از رو با پرس ویبره میشود بالاترین کیفیت و سطح بسیار عالی خواهد داد.

تمامی ميکرو سوئيچ ها و سنسور ها تله مکانيک اصل فرانسه می باشد .

– سيستم سردكن روغن راديات توسط هوا خنك مي شود

– قالب کفپوش از ورق يکپارچه STD52  بدون جوشکاری می باشد.

– شيلنگهای هيدروليکی کلا از نوع آلمانی يا ايتاليايی خواهد بود .

-این دستگاه بلوک زن جدول زن و سنگفرش قابلیت تولید انواع بلوک سیمانی، بلوک لیکا، بلوک سبک، بلوک پوکه ای، بلوک سقفی، بلوک دیواری، بلوک تیغه و…

قابلیت تولید انواع جدول سیمانی، کفپوش پیاده رویی، کفپوش نابینایان، سنگفرش تک لایه، سنگفرش دو لایه، کفپوش رنگی و…

الویتور پالتگذار: به گنجایش 10 پالت

پالتگذار: به طول ۴ متر توسط جک هیدرولیکی وپمپ مجزا وبه صورت اتوماتیک پالتها را در زیرقالب جهت تولید قطعات بتنی آماده مینماید .

ظرفیت تولید:240-260 عدد جدول بتنی درساعت / 1200-1400عدد بلوک سیمانی درساعت /70-100 مترمربع سنگفرش بتنی درساعت .قابلیت تعویض قالب بلوک، قالب سنگفرش(قالب کفپوش بتنی)، قالب جدول بتنی.

هاپر: به طول 10 متر وارتفاع 3 متر با حجم انتقال بار 1000 کیلوگرم همراه با توپی وینچ ، و رولیک و قرقره های مربوطه با الکتروموتور 3کیلووات و پمپ وشیرهای هیدرولیکی مجزا و مخزن روغن به حجم 200 لیتر جهت انتقال بتن آماده معمولی ورنگی به داخل سیلوهای دستگاه بلوک زن جدول زن سنگفرش اتوماتیک.

دستگاه بلوک زن و جدول زن اتوماتیک ثابت با تولید استاندارد است که با وجود متعلقاتی همچون بچینگ و رباط جمعکن میتواند یک خز تولید بسیار با کیفیت و کاملی را داشته باشد این دستگاه بلوک زن و جدول زن و سنگفرش زن که دولایه را در یک قطعه بتنی به صورت کاملا متراکم و صاف در هر ابعاد و اندازه ای تولید میکند.

محصولات